КИЕВ: +38 (063) 1-888-999, +38 (050) 393-81-32

Будинки під Києвом рекордно подешевшають

Будинки під Києвом рекордно подешевшають

Rynok zhiloy nedvizhimosti Kiyeva12Приватні будинки в передмісті столиці продовжують дешевшати рекордними темпами. Таку тенденцію спостерігають у всіх районах передмістя Києва.

 

Метр квадратний нерухомості в середньому коштує $823.

“У третьому кварталі цього року середня ціна одного квадратного метра у передмісті Києва знизилася на 2,3% до 823 доларів за 1 квадратний метр. З початку року ціни на такі будинки знизилися на 11,8%. У минулому кварталі зменшення середніх цін спостерігалося у всіх районах – від -0,8% у Бориспільському, до -4,1% у Обухівському”.

Кількість будинків, які виставили на продаж, зросла на 4 %. У вересні найбільшу кількість приватних будинків пропонували в Києво-Святошинському, Бориспільському , Васильківському й Обухівському районах. Найменше – у Броварському і Вишгородському районах.


Если Вам необходим правильный подбор недвижимого имущества, помощь в выборе способа рационального инвестирования, помощь в проведении сделок и решение других вопросов, связанных с земельными участками и недвижимым имуществом – Мы для этого и существуем!

Социальные кнопки для Joomla
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Яндекс.Метрика < SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины Украина онлайн